SGK MÜDÜRÜNDEN HAKSİAD'A ZİYARET

 SGK MÜDÜRÜNDEN HAKSİAD'A ZİYARET

Batman Sosyal Güvenlik İl Müdürü Alaettin Ökten ve beraberindeki heyet HAKSİAD (Hak Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Cemal ÇETİZ’i ziyaret etti.

 

Batman Sosyal Güvenlik İl Müdürü Alaettin Ökten ve beraberindeki heyet, Sosyal Güvenlik Haftası’nda ziyaretlere devam ediyor. İl Müdürü ÖKTEN Batman HAKSİAD (Hak Sanayici ve İşadamları Derneği) Başkanı Cemal ÇETİZ’i ziyaret etti. Daha sonra Batman ASKON (Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği) Başkanı Selman NASIROĞLU’nu ve Emekliler Derneği Başkanı Hüseyin EKMEN’i ziyaret etti. İl Müdürü Ökten, sosyal güvenliğin Anayasa ve kanunlarla belirlenmiş vazgeçilmez bir insan hakkı olduğunu belirterek, SGK'nın sosyal devlet olmanın bir gereği olduğuna dikkat çekilmesi gerektiğini, Sosyal Güvenlik Kurumunun vatandaşın doğumundan ölümüne kadar hatta ölümünden sonra da hak sahiplerine sosyal güvenlik hizmeti verdiğine değindi. ŞEVKİ ASLAN

 

 

 


Önceki HÜDA PAR Engellileri Unutmadı
Sonraki ŞİİRDE TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDUK

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.