BATMAN’DA BASKETBOL ŞAMPİYONASINA HAZIR

BATMAN’DA BASKETBOL ŞAMPİYONASINA HAZIR

Türkiye Bölgesel Basketbol Yarı Final Şampiyonası ilimizde oynanacak.

 

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Basketbol Federasyonu İl Temsilciliğinin girişimleriyle, Erkekler Bölgesel Basketbol ligi ilimize alındı. 6 ilin katılımıyla yapılacak olan Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakaları 23-27 Mayıs 2018 tarihleri arasında oynanacak. 19 Mayıs Spor Salonunda oynanacak müsabakalara ilginin büyük olması bekleniliyor.

“TÜM ORGANİZASYONLARA HAZIRIZ”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren yapılacak tüm çeyrek final, yarı final ve finallere hazırlıklı olduklarını söyledi.  İl Müdürü Eren; “Bize federasyonlardan gelen taleplerin dışında, bizimde girişimlerimizle ilimize çeyrek final, yarı final ve final müsabakaları almaya çalışıyoruz. Son olarak Basketbol İl Temsilcimiz Remzi Boztepe ile beraber, Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Türkiye Yarı Final Şampiyonasını ilimize aldık. 23-27 Mayıs 2018 tarihinde 19 Mayıs Spor salonundaki Basketbol şölenine tüm Batman halkını bekliyoruz.” diye konuştu. Eren ayrıca şampiyonada yaklaşık 100 kişiyi ilimizde ağırlayacaklarını da sözlerine ekledi. İLHAN YILDIZ


Önceki Asfaltlama Çalışmaları Geceye Kaydırıldı
Sonraki ÇALIŞMALAR BAYRAMA YETİŞMELİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.