Vali Deniz, Kozluklularla Buluştu

Vali Deniz, Kozluklularla Buluştu

Vali Ahmet Deniz, ilimiz Kozluk ilçesine bağlı Ulaşlı, Yayalar ve Taşlıdere köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Köy ziyaretleri sırasında Vali Deniz'e; Kozluk Kaymakamı  Osman Bilici ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer eşlik etti.

VALİ DENİZ, ULAŞLI KÖYÜNDE İL ÖZEL İDARESİ ÇALIŞANIN TAZİYESİNE KATILDI 

Geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden İl Özel İdaresi çalışanı Ahmet Acar'ın Ulaşlı köyündeki taziyesine katılan Vali Deniz, Acar'ın yakınlarına başsağlığı dileğinde bulundu. Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Deniz, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. 

VALİ DENİZ, YAYALAR  KÖYÜNDE VATANDAŞLARLA BİR ARYA GELDİ 

Daha sonra Yayalar köyüne geçen Vali Deniz, köy halkıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Köyün sorunlarının giderilmesi konusunda ilgili kurumlara talimat veren Vali Deniz, vatandaş memnuniyeti hizmetin en güzeli olduğunu belirterek, köylerin alt yapı ve üst yapı sorunların giderilmesi konusunda gerekli çalışmaların yürütüldüğünü ifade etti. 

Ülkemizin zor bir süreçten geçtiğini belirten Vali Deniz, "Birlik ve beraberliğimize her zamankinden daha çok sahiplenmeliyiz. Ülkemize yönelik saldırıları birlik ve beraberlik içerisinde boşa çıkaracağız. Piyon olarak kullandıkları terör örgütlerine karşı da cesaretli bir şekilde sesimizi daha da yükselteceğiz. Kardeşliğimize, huzur ve güven ortamına sahip çıkmalıyız” diye konuştu. 

VALİ DENİZ, TAŞLIDERE KÖYÜNDE VATANDAŞIN SORUNLARINI DİNLEDİ, KÖY OKULUNDA İNCELEMELERDE BULUNDU 

Taşlıdere köyünde, köy halkı tarafından karşılanan Vali Deniz, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, sorun ve isteklerini dinledi. 

Daha sonra köy okulunu ziyaret eden Vali Deniz, öğrencilerle bir araya gelerek, kendilerine kitap okumaları konusunda nasihatlerde bulundu. Kitap okumadan başarı elde etmenin mümkün olmadığını belirten Vali Deniz, akademik başarının yanında, milli ve manevi değerlerini özümsemiş bireyler olarak yetişmeleri her şeyden daha önemli olduğunu ifade etti. 

Okulda görev yapan öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Deniz, yürüttükleri eğitim-öğretim faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Öğretmenlere eğitim-öğretim faaliyetlerinin yanı sıra aile ziyaretlerine önem vermelerini isteyen Vali Deniz, "Aileye ve çocuklarına verilen önemi hissettirmeliyiz. Ülkemizin birlik beraberliğini, milli ve manevi değerlerimizi, vatan, millet ve bayrak sevgisini vatandaşlarımıza her fırsatta anlatmalıyız" diye konuştu.Daha sonra okulda incelemelerde bulunan Vali Deniz, köyden ayrıldı. ŞEVKİ ASLAN


Önceki VALİ GERCÜŞ KÖYLERİNDEYDİ
Sonraki YAĞMUR 3 KÖYÜN ULAŞIMINI ZORLUYOR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.