Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri devam ediyor

 Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri devam ediyor

Batman Sosyal Güvenlik İl Müdürü Alaettin Ökten ve beraberindeki heyet, 14-18 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası’nda ziyaretlere devam ediyor.

 

İl Müdürü Ökten Batman Belediyesi Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY’u Belediye Başkanlığı Makamında ziyaret etti. Daha sonra Batman Siirt Serbest Muhasebeciler Odası Başkanı Servet KURT’u, TÜMSİAD (Tüm Sanayi ve İşadamları Derneği) Başkanı Kamil BİÇİCİ’yi, MUSİAD (Müstakil Sanayi ve İşadamları Derneği) Başkanı Suad ÖZDEMİR’i, Batman Defterdar’ı Ali Osman BİLGİLİ’yi, Çalışan Gazeteciler Derneği Başkanı Ercan ATAY’ı, Mezopotamya Havzası Gazeteci ve Yayıncıları Derneği Başkanı Uğur YAPUCİ’yi ziyaret etti. İl Müdürü Ökten, sosyal güvenliğin Anayasa ve kanunlarla belirlenmiş vazgeçilmez bir insan hakkı olduğunu belirterek, SGK'nın sosyal devlet olmanın bir gereği olduğuna dikkat çekilmesi gerektiğini, Sosyal Güvenlik Kurumunun vatandaşın doğumundan ölümüne kadar hatta ölümünden sonra da hak sahiplerine sosyal güvenlik hizmeti verdiğine değindi. HABER MERKEZİ


Önceki ÖĞRENCİLERDEN BİLİM ŞENLİĞİ
Sonraki TÜMSİAD KATLİAMI KINADI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.