Ramazan Ayı Sevgi, Yardımlaşma ve Kardeşliktir

Ramazan Ayı Sevgi, Yardımlaşma ve Kardeşliktir

Vali Ahmet Deniz, mübarek Ramazan ayı dolayısıyla yayınladığı mesajda, " Ramazan Ayı Sevgi, Yardımlaşma ve Kardeşliktir." ifadelerini kullandı.

 

Vali Deniz, yayınladığı mesajında, "Bereketin, bolluğun ve paylaşımın yoğun şekilde yaşandığı, yılın en hayırlı ayı olarak büyük özlemle beklediğimiz Ramazan ayına bir kez daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek ayda bizlere düşen görev, yardımlaşmanın ve dayanışmanın güzelliğini en güzel şekilde yaşayıp yaşatmaktır. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız, komşularımız, akrabalarımız daha fazla hatırlanmalıdır. Yoksul ve yoksun kardeşlerimizin yaralarını sarmak, zengin-fakir, genç-yaşlı demeden aynı sofraya oturmak, aynı saflarda durmak birliğimizi ve dirliğimizi daha anlamlı hale getirecek, daha da güçlendirecektir." ifadelerini kullandı.

 Batmanlıların Ramazanını tebrik eden Vali Deniz, "Ramazan ayı; gönül dünyamızda kendimizi muhakemeye çekmek için bir vesile olduğu gibi, etrafımızda yaşanan sıkıntıların, dostluk ve kardeşlik duygusu ile ortadan kaldırılabilmesi için bir fırsattır.Bu duygu ve düşüncelerle; Batmanlı hemşerilerimizin ve İslam aleminin  Ramazan ayını en içten dileklerimle tebrik eder, bu mübarek ayın İslam âlemi ve tüm insanlık için sevgi, barış, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum." dedi. İLHAN YILDIZ


Önceki Okur Yazar Buluşmaları Sürüyor
Sonraki Sosyal Güvenlik Haftası Etkinleri

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.