Okur Yazar Buluşmaları Sürüyor

Okur Yazar Buluşmaları Sürüyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan “Okurlar Yazarlarla Buluşuyor” projesi kapsamında Ressam, Şair ve Yazar Recep Garip öğrencilerle buluştu.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan  “Okurlar Yazarlarla Buluşuyor Projesi” Ressam Şair ve Yazar Recep Garip sırasıyla TOBB Güzel Sanatlar Lisesi, Saadet Uçar Anadolu Lisesi, Batman Spor Lisesi ve Batman Bilim ve Sanat Merkezinde öğrencilerle buluştu.

Ressam Şair ve Yazar Recep Garip konuşmasında edebiyat, kültür ve sanatın insan yaşamına katkısını örnekler vererek anlattı.

Söyleşi öğrencilerin sorularının cevaplamasıyla sona erdi.

 “Okurlar Yazarlarla Buluşuyor” projesi kapsamında Eğitimci-Yazar Cem Gülbent de öğrencilerle buluştu. “Yazarlar Okurlarla Buluşuyor Projesi’ kapsamında Eğitimci-Yazar Cem Gülbent sırasıyla Tüpraş Ortaokulu, Fatih Ortaokulu, Vali Zeki Şanal Ortaokulu, Metin Bostancıoğlu Ortaokulu ve Aydınkonak Ortaokulunda öğrencilerle buluştu. Yazar Gülbent, konuşmasında yazarlığı ve kitaplarını yazma sürecini hayatından örnekler vererek anlattı.

Eğitimci-Yazar Cem Gülbent konuşmasının ardından öğrencilerin sorularını cevapladı ve kitaplarını imzaladı. MEHMET EMİN URAZ


Önceki Minik Yazarlar
Sonraki Ramazan Ayı Sevgi, Yardımlaşma ve Kardeşliktir

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.