BATMAN 28 YAŞINDA

BATMAN 28 YAŞINDA

28 yıl önce il olan Batman'ın il olma yıl dönümü münasebetiyle mesaj yayınlayan Vali Deniz, " Batman ilimizin 28’inci Kuruluş yıl dönümünü kutlamanın sevincini yaşamaktayız." dedi.

 

28 yıl önce kurulan Batman'ın modern bir şehre dönüştüğünü belirten Vali Deniz, "Bugün modern bir şehir konumuna gelen Batman ilimizin 28’inci Kuruluş yıl dönümünü kutlamanın sevincini yaşamaktayız. Son yıllarda birçok alanda yapılan önemli yatırımlar, verimli toprakları ve üretim potansiyeli sayesinde bugün iddialı bir kent konumuna gelen Batman’ı marka şehir yapmak, en iyi noktalara getirmek için hep beraber çalışacağız.Batman’ın sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınması, İlimizin tarihi zenginliklerinin tanıtımı ve turizm potansiyelini değerlendirilmesi, eğitimdeki başarının daha da üst seviyelere çıkarılmasını sağlamak temel hedefimizdir." dedi.

BATMAN BİR SANAYİ KENTİ OLMA YOLUNDA

 Batman'ın bir sanayi kenti olma yolunda olduğunu söyleyen Vali Deniz, "Batman, hızla büyüyüp gelişen organize sanayi bölgesi, havalimanı, bölünmüş yolları, köprülü kavşakları, eğitim alanında yapılan modern okul ve yurtlarıyla, üniversitesiyle bilim ve sanayi kenti olama yolunda ve gelişmiş iller arasında yerini almaya emin adımlarla ilerlemektedir.Batman yöneticileri olarak, kentimizin tanıtımı, yatırım yapılan bir şehir olması, ihracat yapması, toplumsal bütünlüğünü koruması, sosyal yapısının güçlenmesi gibi her konuda gayret gösteriyoruz.Batman ilimizin 28. kuruluş yıl dönümünü münasebetiyle, ilimizin gelişip kalkınması adına emeği geçen herkese şükranlarımı sunarım." ifadelerini kullandı. ŞEVKİ ASLAN


Önceki BATMAN KUDÜS İÇİN TEK YÜREK
Sonraki "HALKIN MECLİSTEKİ GERÇEK TEMSİLCİSİ OLMAK İSTİYORUZ"

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.