YAZARLAR ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

 YAZARLAR ÖĞRETMENLERLE BULUŞTU

Türkiye Yazarlar Birliğinin katkısı ile Prof İhsan Süreyya Sırma ve Doç. Davut Okçu, Beşiri Öğretmenler Evinde öğretmenlerle bir araya geldiler.

 

Beşiri'de yazar öğretmen buluşması gerçekleştirildi. Türkiye Yazarlar Birliği Batman Temsilciliğinin katkılarıyla Öğretmenler Evinde düzenlenen etkinliğin organizatörlüğünü ise Beşiri Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ergül ile Hürriyet Ortaokulu Müdürü Medeni Güner üstlendi. Yazar Faysal Yaman'ın moderatörlüğünde gerçekleşen buluşmada Siirt Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı ve tanınan yazar Prof. İhsan Süreyya Sırma ile Batman Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Eğitim Görevlilerinden, yazar Doç. Davut Okçu, öğretmenlerle sohbet ettiler.

Prof Sırma yaptığı konuşmada genç nesillerin manevi eğitimleri üzerinde durdu. Genç nesillerin dini ve manevi değerlerden uzaklaştığını vurgulayan Sırma, bu konuda öğretmenlere ciddi görevler düştüğünü, dindar nesillerin yetişmesi için gençlerin manevi değerlerle tanışması gerektiğini belirtti. Haber MerkeziÖnceki ŞAİRLER VALİYİ ZİYARET ETTİ
Sonraki TESSEP’TEN FAKİRLER İÇİN KERMES

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.