MYO Yıl Sonu Sergisi Açıldı - Batman Rehber Gazetesi

MYO Yıl Sonu Sergisi Açıldı

MYO Yıl Sonu Sergisi Açıldı

Batman Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Giyim Teknolojisi Programı ile Geleneksel El Sanatları Programı Yıl Sonu Sergisi’nin açılışı Batman Üniversitesi Rektör Vekili ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yüksel Birinci tarafından yapıldı.

Meslek Yüksekokulu Giyim Teknolojisi Programı ile Geleneksel El Sanatları Programı öğrencilerinin dönem boyunca derslerde hazırladığı, giyim, oyuncak, dekoratif ürünler, çini, tezhip ve ebru gibi geleneksel pek çok eserin sergilendiği yılsonu sergisi Meslek Yüksekokulu Ek Bina girişinde sergilenmeye başlandı.

MYO Yıl Sonu Sergisi açılış etkinliğine MYO Müdürü Doç. Dr. Yahya Hışman Çelik, Sağlık Hiz. Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Ahmet Yıldız, Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Yüksel, Üniversite personeli ve öğrenciler katıldı.

Yıl Sonu Sergisi’nin açılışı yapıldıktan sora Rektör Vekili Yüksel Birinci ve beraberindeki heyet eserleri inceledi. Eser sahiplerinden bilgi aldı, başarılarından dolayı tebrik etti. Açılış etkinliği verilen kokteyl ile sona erdi.  Haber Merkezi


Önceki "Kuvvetli Yağış" Uyarısı
Sonraki SON KAFİLE DE UĞURLANDI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.