VALİ DENİZ’DEN ‘KOŞABİLİYORKEN KOŞ’ PROJESİNE DESTEK

VALİ DENİZ’DEN ‘KOŞABİLİYORKEN KOŞ’ PROJESİNE DESTEK

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün il ve ilçelerde büyük önem verdiği ‘Koşabiliyorken Koş’ projesine Vali Ahmet Deniz de destek vermeye başladı.

 

Proje kapsamında fırsat buldukça 16 Mayıs Şehir Stadyumunda spor yaparak zihinde kalıp, farkındalık yaratan Vali Ahmet Deniz, tüm spor alanlarının vatandaşlar tarafından değerlendirilmesi gerektiğini söyledi. Vali Ahmet Deniz, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Türkiye genelinde hayata geçirdiği ‘Koşabiliyorken Koş’ projesini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz üzerinden sürdürmekteyiz. Spor tesislerinin yanı sıra parklarda ve yürüyüş alanları spor yapan vatandaşlarımızla dolup taşmalıdır. Sağlıklı yaşamak ve zihinde kalmak için 7’den 77’ye herkesi ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi kapsamında tesislerimize bekliyoruz. ”diye konuştu. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren ise; “Sayın Valimiz Ahmet Deniz’in projemize destek vermesi ve sporla yakından ilgilenmesi bizleri son derece sevindirmiştir. Gece gündüz tüm tesislerimiz halkımızın hizmetindedir. ”dedi. Haber Merkezi

 Önceki Üniversite Öğrencilerinden Mewlid Etkinliğine Davet
Sonraki ​ Yavru Kediler Hayata Döndü

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.