ŞAMPİYONLUK KUPASIYLA BATSO’YA ZİYARET

ŞAMPİYONLUK KUPASIYLA BATSO’YA ZİYARET

BATSO Amatör Ligi Şampiyonu TEİAŞ Spor sporcu kadrosu ve klüp yönetiminde yer alan TEİAŞ Bölge Müdür Yardımcısı İlhan BARAN, görev tazeleyen (BATSO) Batman Ticaret ve Sanayi Odası’na çeşitli hediyelerle tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

TEİAŞ Bölge Müdür Yardımcısı İlhan BARAN’ın BATSO Amatör 1. Ligi şampiyonluk kupası ve çeşitli hediyelerle geldiği son iki sezondur Amatör Ligin ana sponsoru BATSO’da kendisini karşılayan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Demirhan’ı makamında ziyaret ederek tebriklerini iletti. İlimiz spor ve sporcularına her zaman desteklerini esirgemeyen, iki yıldır BATSO Amatör Ligine ana sponsor olan BATSO Yönetim Kuruluna, amatör takım ve sporculara yapmış olduğu katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür eden başarılı Kulüp Başkanı ve İdarecisi İlhan Baran da plaketle onure edildi.

7 yıllık kulüp idareciliği yaşamına, amatör ligi, bölge ligi ve Türkiye Şampiyonasından 19 kupa kazandırmayı başaran Baran’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Yardımcısı Demirhan, şöyle konuştu: “Öncelikle TEİAŞ Spor yönetimini, sporcularını ve kazanmış oldukları BATSO Amatör 1. Ligi Şampiyonluğunuzdan dolayı şahsınızda sizi ve tüm yönetim kadronuzu, teknik heyet ve sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Odamıza yapmış olduğunuz nezaket ziyareti ve tebriklerinizden dolayı ayrıca teşekkür ederiz. Batman Ticaret ve Sanayi Odası olarak sezon başından beri katkı ve destek sunmaya devam ediyoruz. Gençlerimizin sportif arenada ön plana çıkması ve amatör takımlarımızın güçlenip başarılar kazanması ve ilimizi en güzel şekilde temsil etmesi için imkânlarımız ölçüsünde yardım etmeye devam edeceğiz.”   Recep FıratÖnceki Otomobil Ve Kamyonet Çarpıştı: 2 Yaralı
Sonraki Uyuşturucu Hap Ve Esrar Ele Geçirildi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.