SALÂVAT KAMPANYASINA İLGİ BÜYÜK

SALÂVAT KAMPANYASINA İLGİ BÜYÜK

Peygamber Sevdalıları platformunun başlatmış olduğu Salavat kampanyası vatandaşın manevi duygularını depreştiriyor.

 

Konu ile ilgili gazetemize konuşan vatandaşlar bu kampanyanın dünyanın en iyisi olduğunu ve bu kampanyadan çok verim aldıklarını belirttiler. Kampanyanın güzelliklerini anlatan vatandaşlar, hem Allah’ın resulüne salavat getirmenin hayırlı olduğunu, hem de çoluk çocuk, genç, yaşlı demeden kampanyaya destek verme amacı ile peygamberimizin hayatını öğrendiklerini belirtti.

“BU KAMPANYA BİZİM İÇİN”

Bu kampanyanın halk için olduğunu belirten Mehmet Şah Bakır, “Öncelikle bu etkinliklerde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu kampanya her şeyden önce Allah’ı, peygamberimizi ve dinimizi tanımada çok büyük rol oynuyor. Çünkü salavat getiren gençler bunun manasını araştırıyor ve sonunda peygamberimizin yaşam tarzına kadar gidiyorlar. Böylece herkes bu kampanyadan yararlanmış oluyor. Kampanyadan çok memnunuz, çünkü Allah’ı ve peygamberimizi sürekli olarak zikir ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

“HERKESİN BU KAMPANYAYA KATILMASINI ÖNERİYORUZ”

Herkesi bu kampanyada yer alması gerektiğini belirten İlyas Taş, “Bu etkinlik hoşumuza giden bir etkinlik ve her yıl yapılıyor. Vatandaşlarımızın da bu kampanyaya katılmasını istiyoruz. Biz aile içinde salavat seferberliği başlatıyoruz, tüm aile salavat çekiyoruz. Çevremizdeki insanları da davet ediyoruz bu seferberliğe. Bence herkesi bu kampanyaya teşvik etmeliyiz. Bu programlarda emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Her sene peygamberimizin hayatı olsun, onu anma olsun, mevlit etkinlikleri olsun insanlar için birçok şey yapmaya çalışıyorlar.” Diye konuştu.

“HAYIRDA YARIŞIYORUZ”

Konu ile ilgili fikirlerini belirten genç, “Biz gençlerde bu kampanyadan çok memnunuz. Çünkü biz kendi aramızda yarışlar başlattık. Kim daha fazla salavat çekebilir diye. Çevremizdeki arkadaşlarımızda bu yarışmaya katılıyorlar. Hem eğlenip hem de Peygamberimize selam ediyoruz. Tüm büyüklerimiz ve arkadaşlarımın bu kampanyaya dâhil olmasını öneriyorum.” Dedi. Şevki Aslan

 

 Önceki MEŞALELERİ YAKIN, ŞAMPİYONLUK YAKIN
Sonraki BATMAN’DA MUHAMMEDİ COŞKU!

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.