YENİ TÜRKİYE KONFERANSI

YENİ TÜRKİYE KONFERANSI

Birlik Vakfı'nın Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye söyleşisi Gerçüş'te gerçekleştirildi.

 

Birlik Vakfı Batman Şubesi İle Genç Birlik Bursa Şubesinin ortak programı ile “Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye” söyleşisi Avukat Rıfat Mahmut Ekmen in sunumuyla Gercüş Edeva Konağında gerçekleştirildi, Gercüş kaymakamı Ünal Koç,Ak parti Gercüş ilçe başkanı Şefik Öner,tabur komutanı Ercan Çetin’in de katılmış olduğu programa Gerçüş Kaymakamı Ünal Koç katılımcı misafirlere, gençlere tecrübe paylaşımında bulundu.

Birlik Vakfı Hukukçular kulübü başkanı Av. Rıfat Mahmut EKMEN’in “Hukuk Düzleminde Yeni Türkiye” konulu söyleşi gerçekleştirildi söyleşide; Hukukun meşruluk temelinde bir anlam ifade ettiği, Yeni Türkiye’nin de meşruiyetin kaynağı olan milli iradeye dayandığı bu temelde her türlü vesayet kurumlarının varlığına son vermek ve yeni sistemin bu ruhla yapılandırılarak 2019 seçimlerinin önemine vurgu yapıldı. Toplu fotoğraf çekimiyle program son buldu. Recep Fırat

 

 Önceki Pedallar Sağlık İçin Çevrildi
Sonraki "Bilgi Tüketilecek Bir Nesne Değil Bir Nimettir"

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.