EVİ YANAN AİLE İÇİN KERMES

EVİ YANAN AİLE İÇİN KERMES

Geçtiğimiz ay bilinmeyen bir nedenden çıkan yangında Beşiri’de evi yanan aile için kermes düzenlenecek.

 

Beşiri’nin Koçaklar köyünde, Güverçli mezrasında, 25.03.2018 tarihinde çıkan yangında 2 yaşındaki kızını kaybeden Halis Aydın ve ailesi için Beşiri Engeliler Derneği Başkanlığı kermes düzenleyecek. Kermeste elde edilecek gelir ile Aydın ailesine yeni bir ev yapılacak. Beşiri kaymakamı Mustafa Maslak’ın da destek verdiği kermes, 17 Nisanda Beşiri öğretmen evinde saat 12 ile 1.30 arası yapılacak.

“AYDIN AİLESİNE BİR TUĞLA DA BENDEN OLSUN”

Konu ile ilgili bilgi veren Beşiri engelliler Derneği Yetkilileri, “25.03.2018 Tarihinde koçaklar köyü Güverçli mezrasında Halis Aydın’a ait evde tespit edilemeyen bir nedenle evinde çıkan yangın sonucunda iki yaşındaki bir kızı feci şekilde can vermiştir. Yangın da yavrusunu kaybeden Aydın ailesinin evi tamamen kül olarak iş makinalarla temizlenmiş olup hiçbir eşyaları kurtarılamadı. Halis Aydın kardeşimizin acısını bir nebze olsun hafifletmek amacıyla maddi ve manevi katkı sunmak için Beşiri Engelliler Derneği ve bir grup hayırsever arkadaşlarımızın da katkılarıyla Aydın ailesi yararına yemekli bir kermes düzenlemek istedik. Kermeste elde edilecek tüm gelirler Aydın ailesi için yapılacak Ev inşaatı ve ev eşyaların temininde kullanılacaktır. Sayın kaymakamımızın da destek ve onaylarıyla kermesimiz 17.04.2018 tarihin de Beşiri Öğretmen Evi’n de saat 12:00 ila 13:30Arasında yapılacaktır. Tamamen hayır ve gönüllülük işi olan bu kermesimize tüm kurum amirleri, ilçe halkı, iş adamlarımızı ve duyarlı herkesi bu hayır yarışına kardeşimiz için yapılacak yemekli kermesimize davet ediyoruz.Aydın Ailesi için yapılacak evde BİR TUĞLADA BENDEN OLSUN DİYORSANIZ kermesimize davet ediyoruz.” İfadelerini kullandılar. Recep Fırat


Önceki Uyuşturucu Tacirleri PKK Kadar Tehlikeli
Sonraki Çiftçiler Destek Bekliyor

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.