TÜGVA’DAN ÇALIŞTAY

TÜGVA’DAN ÇALIŞTAY

7 Nisan 2018 Cumartesi günü Saat:13:00’te TÜGVA Batman İl Teşkilatı tarafından Türkiye Geneli Lise ve dengi okullar arasında 7 temayı içeren Genç Türkiye Kongresi Batman Çalıştayı Fatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirildi.

 

Gençliğin her türlü ihtiyacını kendine dert edinen Tügva ailesinin, kendini bilen, geleceğine yön veren ve öz güveni yüksek kararlı bir nesil yetişmesi için her türlü imkanı seferber edeceklerini ifade eden Tügva Batman İl Temsilcisi Abdullah MEMİŞ; “Bu kongreyle beraber ülkenin geleceğinde söz sahibi olacak gençlerimizin kendini geliştirme ve yeteneklerini ortaya koyma adına bir fırsat yakaladığını ve yeteneklerini daha ileriye taşıyacağına inanıyorum.”dedi.

Bütün yeteneklerini manevi dünyasıyla şekillendirip hakkı savunan, haktan yana olan ve ilahi rızayı kendine dert edinen gençlerin her alanda başarı göstereceğini, ülkemizi ve ümmet coğrafyasını güzel günlere taşıyacağına olan inancını ifade eden Abdullah MEMİŞ; Çalıştaya katılan tüm misafirlere, katılımcılara, katılım gösteren okullara ve bu işi dert edinen öğretmenlere özellikle çalıştaya ev sahipliği yapan Fatıma Zehra Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve idarecilerine teşekkür ederek çalıştayın hayırlara vesile olmasını diledi.

Çalıştay sonunda 7 farklı temada temsilci olacaklar belirlenerek bütün öğrencilere katılım belgeleri takdim edildi. İlhan Yıldız


Önceki Müze İçin Saha Tespit Çalışması
Sonraki Vali Deniz’e Polis Haftası Ziyareti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.