İş Birliği Protokolü

 İş Birliği Protokolü

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Batman Mesleki Eğitim Müdürlüğü ile Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı arasında ilimizde mesleki eğitimin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen iş birliği protokolü imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Batman Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mehmet Salih Kaplan, Milli Eğitim Şube Müdürü Abdulvahap Hınç, Batman Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Rıdvan Ulu ve oda yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

İmzalanan İş Birliği protokolünün ilimiz adına mesleki eğitimin yaygınlaştırılması ve geliştirilmesi için önemli bir adım olduğunun altını çizen İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran: “Bu gün iki kurum arasında imzalanan iş birliği protokolünün öğrencilerimiz ile esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Protokolün gerçekleşmesi ve sürdürülmesinde emeği geçen Batman Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı ve yönetimine, şube müdürümüze ve Batman Mesleki Eğitim Müdürlüğümüzdeki idareci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu. Haber Merkezi

 

 Önceki İMAM HATİPLİLERDEN OKUMA ETKİNLİĞİ
Sonraki KARATECİLERİMİZ TÜRKİYE FİNALİNDE

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.