Aksoy’dan ‘Sinema Anketi’ açıklaması

Aksoy’dan ‘Sinema Anketi’ açıklaması

 

Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, sosyal medya üzerinden gündeme getirilen anketin belediye ve şahsına ait olmadığını, hesapların sahte olduğunu söyledi.

Batman Belediyesi ve Batman Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy adına sosyal medya hesapları üzerinden düzenlenen "cami mi? sinema mı?" anketi üzerine yazılı bir açıklama yapan Aksoy, gündeme gelen anketin belediyeye ve şahsına ait olmadığını, hesapların sahte olduğunu söyledi.

Açıklamasında, Atatürk Parkına cami veya sinema yapılmasıyla ilgili herhangi bir anketin bulunmadığını aktaran Aksoy, "Son günlerde adıma sosyal medyada sahte hesaplar açıldığı, bu hesaplar üzerinden belediyemize ve şahsıma ait olmayan yorum, anket vb. paylaşımlarda bulunulduğu, bu paylaşımların da bazı basın-yayın organlarında yer aldığı belirlenmiştir. Söz konusu hesaplar şahsıma ve belediyemize ait olmayıp, sahte hesaplardır. Bu sahte hesaplarda paylaşıldığı üzere Atatürk Parkına cami veya sinema yapılmasıyla ilgili bir anket bulunmamaktadır. Paylaşımlar algı yönetimine yönelik yasa dışı faaliyetler olduğu değerlendirilmektedir. İlgililer hakkında yasal işlem yapılacaktır." denildi.

Anket, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’un göreve gelmesinden sonra 'Ertuğ Şevket Aksoy' (@ertgsevketaksoy ) ismiyle Ocak 2017 tarihinde açılan ve halen faal olan Twitter hesabından yapılmıştı. Haber Merkezi


Önceki HÜDA PAR İl Kongresi Yapıcıoğlu’nun Katılımıyla Olacak
Sonraki CAMİ HAZIMSIZLIĞI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.