Görme Engelli Beş Vatandaşa Bilgisayar

 Görme Engelli Beş Vatandaşa Bilgisayar

Vali Ahmet Deniz, ilimizde ikamet eden beş görme engelli vatandaşa dizüstü bilgisayar hediye etti.

 

Valilik makamında görme engelli vatandaşları kabul eden Vali Deniz, kendileriyle bir süre sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi. Devletimiz tarafından son dönmelerde engelli vatandaşlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak için birçok yasal düzenlemenin yapıldığını ifade eden Vali Deniz, “Bizim görevimiz vatandaşa en güzel hizmeti sunmaktır. Engelli vatandaşlarımıza yapılan hizmetler bizi ayrıca memnun ediyor” dedi. 

Görme engelli vatandaşlar ise desteklerinden dolayı Vali Deniz’e teşekkür ettiler. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından alınan bilgisayarlara görme engelli vatandaşların kullanabileceği yazılım programının yüklenmesinin ardından Vali Deniz tarafından bilgisayarlar kendilerine hediye edildi.

Ziyaret sırasından görme engelli vatandaşlara; Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Beşir Arslan, Türkiye Görme Engelliler Derneği Batman Şubesi Başkanı Adnan Sapancı ve Batman Engelliler Platformu Başkanı Abdullah Gezici eşlik etti. Mehmet Emin Uraz

 

 Önceki FUTBOLUN YILDIZI FATİH SOLDU
Sonraki KÜÇÜKLER TENİS ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.