AKSOY, KADIN GİRİŞİMCİLERİ ZİYARET ETTİ

AKSOY, KADIN GİRİŞİMCİLERİ ZİYARET ETTİ

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Batman Petrolkent Kadın Girişimcileri Derneği’ne ziyarette bulundu.

 

 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Derneğe nezaket ziyaretinde bulunan AKSOY, Batmanlı kadınların dilek ve taleplerini dinledi. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Perinaz YAMAN, çalışmalarına destekten ötürü AKSOY’a teşekkür etti. 

Talepleri tek tek not aldıran Başkan Vekili AKSOY, kadınlara imkan tanındığında hayatı her alanında çalışabileceklerini ve her zorluğun üstesinden gelebileceklerini ifade etti. 

Dernek Başkanı Perinaz YAMAN ve dernek üyeleri tarafından karşılanan Başkan Vekili AKSOY, Türkiye nüfusunun yarısını oluşturan kadınların sosyal hayata katılımının büyüdüğünü, kadın bakış açısının erkek bakış açısından çok farklı olduğunu söyledi. 

Batman Belediyesi olarak yapılan çalışmalarda kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlere ve yaşamın birçok alanına kadınların dahil edildiğini ifade eden Başkan Vekili AKSOY, bu çalışmaların artırılacağını söyledi. İlhan Yıldız


Önceki AKSOY, CANALP’A BRİFİNG VERDİ
Sonraki AYGÜL’ü acı gününde yalnız bırakmadı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.