BATMAN’IN GELECEĞİ EMİN ELLERE TESLİM EDİLMELİ

BATMAN’IN GELECEĞİ EMİN ELLERE TESLİM EDİLMELİ

BATSO seçimlerinde aday olan Batman Dayanışma Grubu Sözcüsü Ekrem Çetin, BATSO'yu daha aktif hale getirecek projelerle hak etiği yere getirmeye çalışacaklarını söyledi. Çetin, “doğru tercih ile Batman’ın geleceği emin ellere teslim edilmeli.” Dedi.

 

Önümüzdeki 1 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olan Batman Ticaret ve Sanayi Odası (BATSO) seçiminde aday olan Batman Dayanışma Grubu, Batman’a, yatırımcı ve iş adamlarına hizmet etmek amacıyla yola çıktıklarını belirtti.

Dayanışma Grubu Sözcüsü Ekrem Çetin, yaptığı açıklamada, şu ana kadar BATSO’nun kişisel çıkarlar için basamak olarak kullanıldığını belirterek, bu nedenle hizmeti önceleyen bir kadroyla yatırımcı ve iş adamlarının hizmetine talip olduklarını söyledi.

Makamların hizmet yerleri olması gerektiğini vurgulayan Çetin, "7 Ekim 2017 tarihinde yapılması gereken BATSO seçimleri yayınlanan kanun hükmündeki bir kararname ile Nisan 2018 tarihine ertelenmişti. Önümüzdeki nisan ayı içerisinde yapılacak olan seçimlere Dayanışma Gurubu olarak sanayici ve yatırımcılarımızın hizmeti için yönetime talibiz." dedi.

"BATMAN’I VE HİZMETİ ÖNCELEYEN BİR KADRO İLE İŞVERENLERİMİZİN HİZMETİNE TALİP OLDUK"

Her makama gelenin Batman’ın ekonomik kalkınması ve sorunlarına yönelik duyarsız kaldığının altını çizen Çetin, "Sanayici ve yatırımcıya yönelik hizmet makamları olması gereken bu yerler ne yazık ki bu güne kadar kişisel çıkarlar için birer basamak olarak kullanılmıştır. İşverenlerin aidat ve oyları ile bu makamlara gelenlerin Batman’ın ekonomik kalkınmasına ve sorunlarına yönelik duyarsız kaldıklarını görmekteyiz. Bizler Dayanışma Grubu olarak gördüğümüz bu olumsuzluklardan dolayı Batman’ı ve hizmeti önceleyen bir kadro ile işverenlerimizin hizmetine talip olduk." diye konuştu.

"DOĞRU TERCİH İLE BATMAN’IN GELECEĞİ EMİN ELLERE TESLİM EDİLMELİ"

BATSO’nun yatırımcı ve iş adamlarının sorun ve sıkıntılarının çözüme kavuşturulacağı bir buluşma yeri olacağını ifade eden Çetin, "Ticaret ve sanayi odamızı daha aktif hale getirecek projelerle hak etiği yere getirmeye çalışacağız. Yönetimimiz döneminde her iş veren ve sanayicimiz, odayı kendisine hizmet veren bir kurum olarak görecektir. BATSO sanayicimizin, yatırımcımızın, iş adamlarımızın sorun ve sıkıntılarının çözüme kavuşturulacağı bir buluşma yeri olacaktır. Dayanışma içerisinde doğru tercih ile Batman’ın geleceği emin ellere teslim edilmeli. Şimdiden önümüzdeki nisan ayında yapılacak olan BATSO seçimlerinin Batman’ımıza hayırlara vesile olmasını diliyorum." diye konuştu. Mehmet Emin Uraz


Önceki Yatırımcılara Arsa
Sonraki BELEDİYE, 2018 PROJELERİYLE İLGİLİ BASINI BİLGİLENDİRDİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.