RÖGAR KAPAĞINI BİLE ÇALMIŞLAR

RÖGAR KAPAĞINI BİLE ÇALMIŞLAR

Hurdacıya satmak için sokağın ortasındaki rögarın kapağını çaldılar.

 

Bayındır mahallesi 1619. Sokakta rögar kapağını çalan hırsızlara vatandaş tepki gösterdi. Sokak ortasındaki kapaksız rögarın oldukça tehlikeli olduğunu söyleyen vatandaşlar, bu gibi durumları oldukça yaşadıklarını ve bunlara bir çözüm bulunamadığını söylediler. Otomobil ve motosiklet sürücüleri için açık rögarın zor anlar yaşattığını belirten vatandaşlar, açık rögarın kapatılmasını ve hırsızların çalamayacağı bir teknoloji ile güçlendirilmesi gerektiğini söylediler.

“MAHALLELİ KORKUYOR”

Mahallelinin korktuğunu söyleyen vatandaşlar, “Rögar kapağını çalmışlar sırf demirini satıp para kazanmak için. Biz sürekli böyle şeyler ile karşılaşıyoruz. Araç ve motosiklet sürücüleri çok sıkıntı çekiyor bu açık rögarlar yüzünden. Çocuklarımızı dışarıya bırakamıyoruz rögara düşüp de bir şey olur diye. Bu çok tehlikeli bir durum ve yetkililerin derhal bu gibi durumlara müdahale etmeleri gerekiyor. Bu rögar kapakları çalınmayacak bir teknoloji ile yenilenirse daha iyi olur bizce.” Diye sıkıntılarını belirttiler. Şevki Aslan

 Önceki Rektör Durmuş, “Dünya Kadınlar Günü’nü Yürekten Tebrik Ediyorum”
Sonraki Tarla ilaçlamalarına hız verildi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.