BATMAN, TÜRKİYE’NİN SAYILI İLLERİ ARASINDA YER ALACAK

BATMAN, TÜRKİYE’NİN SAYILI İLLERİ ARASINDA YER ALACAK

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, Başkan Yardımcıları Doç. Dr. H. Murat ŞAHİN, Sabri AYDIN ve teknik işlerden sorumlu birim amirleriyle birlikte Etüt ve Proje Müdürlüğüne giderek 2017 yılında Batman’a kazandırılan projeler ile 2018 yılı içerisinde yapılacak vizyon projeleri hakkında bilgi aldı.

 

3. Etap Vizyon Bulvar Projesi, Cumhuriyet Meydanı ve Gülistan Caddesi’nde yapılan çalışmaların Batmanlılar tarafından takdir ve beğeni kazanmasının ardından yeni talepleri ve ihtiyaçları değerlendiren Başkan Vekili AKSOY, yeni projelerin hayata geçirilmesi için Belediye Etüt ve Proje Müdürlüğüne giderek yapılmasını istediği çalışmaların 3 boyutlu görsellerini gördü.

Projelerin hayata geçirilmesi için çalışmalara hemen başlanması talimatı veren Başkan Vekili AKSOY; “Batman’ın değişik noktalarında yapılacak ve yapılması planlanan altyapı, üstyapı, parklar, refüj, yol, kaldırım, asfalt çalışmaları sezona hazır. Temizliğin yanı sıra park ve peyzaj çalışmaları ile çocuk oyun alanlarına da öncelik verilecek. Yeni projelerimizle Batman, Türkiye’nin sayılı illeri arasında yer alacak” dedi. Mehmet Emin Uraz


Önceki AKSOY’DAN ESNAF ZİYARETİ
Sonraki MASA TENİSİNDE ŞAMPİYONLUK

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.