AKSOY’DAN ESNAF ZİYARETİ

AKSOY’DAN ESNAF ZİYARETİ

Zaman zaman kent merkezinde esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Vekili AKSOY’u yolda gören vatandaşlar yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiriyor.

 

Belediyenin yürüttüğü temizlik çalışmalarıyla Batman’ın, Türkiye’nin en temiz illeri arasında yer almasını sağlaması, peyzaj çalışmalarıyla da kente görsel güzellik kazandırmış olmasından ötürü vatandaşlar, Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY’un yolunu keserek memnuniyetlerini ifade ediyor.  

Yapılan hizmetlerden dolayı belediye yönetimine ve çalışanları adına Başkan Vekili AKSOY’a teşekkür eden vatandaşlar; “Çalışmalarla Batman renklendi, güzelleşti, temizlendi. Önemli projeler kazandırılıyor. Yeni çalışmalarınızı da dört gözle bekliyoruz. Yaptığınız çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz.” Şeklinde konuştu. 

Vatandaşların memnuniyetinin kendi memnuniyeti olduğunu kaydeden Başkan Vekili AKSOY da Batmanlı vatandaşların hizmetin en iyisine layık olduğunu, yapılan çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini, önemli projelerin Batman’a kazandırılacağını ve Batman’ın gerçek bir kent kimliği kazanacağını kaydetti. İlhan Yıldız

 

 Önceki Türkiye'nin 4'üncü Büyük Köprüsü Hasankeyf'te Yapılıyor
Sonraki BATMAN, TÜRKİYE’NİN SAYILI İLLERİ ARASINDA YER ALACAK

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.