ÇOCUKLAR MASAL KAHRAMANLARIYLA BULUŞTU

ÇOCUKLAR MASAL KAHRAMANLARIYLA BULUŞTU

Batman Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında hazırlanan Şubat ayı programında yer verdiği ‘Keloğlan Masalları’ çocuk tiyatro oyununu ve masal kahramanlarını çocuklarla buluşturdu.

 TRT Çocuk televizyon kanalı ekranlarında yayınlanan ve çocuklar tarafından severek izlenen Keloğlan, Balkız, Karavezir, Uzun, Huysuz ve Bilgecan Dede gibi sevilen karakterlerin yer aldığı ‘Keloğlan Masalları’ çocuk tiyatro oyunu Batman’daydı. 

Batman Belediyesi tarafından çocuklara ücretsiz olarak sahnelenen ‘Keloğlan Masalları’ çocuk tiyatrosu 25 Şubat 2017 Pazar günü Saat 11:00 - 13:00-15:00 olmak üzere iki ayrı seans olarak çocuklarla buluştu. 

Ahmet Güneştekin Kültür ve Sanat Merkezinde 3 seans olarak sahnelenen oyunda salon her defasında dolup taştı. Aileleriyle çizgi film kahramanlarıyla buluşan çocuklar hoşça vakit geçirdi. Bu tür organizasyonların çocuklarına mutluluk verdiğini belirten veliler, Batman Belediyesine çocukların mutluluğuna vesile olduğu için teşekkür etti. Recep Fırat

 

 

 


Önceki BİLGİLENDİRME EĞİTİMLERİ DEVAM EDİYOR
Sonraki Petrolspor’a Moral Ziyareti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.