ASKON VALİYİ AĞIRLADI

ASKON VALİYİ AĞIRLADI

Vali Ahmet Deniz, Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Batman Şubesi tarafından düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Kahvaltı programına Vali Deniz’in yanı sıra Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Batman Şubesi Başkanı M. Selman Nasıroğlu, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda sanayici iş adamı katıldı. 

Sanayici iş adamlarına hitaben kısa bir konuşma yapan Vali Deniz, “Batman her geçen gün büyüyüp gelişen, güvenli ve huzurlu bir şehir. Batman’da var olan huzur sayesinde, İlimizde yatırım yapmak isteyen birçok yatırımcı, sanayi turizm ve diğer alanlarda ciddi bir yatırım talebinde bulunuyorlar. Organize Sanayi Bölgemizin genişletilmesi için kamulaştırma çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Organize Sanayi Bölgemizi hep birlikte iç ve dış ihracatıyla örnek bir sanayi merkezi haline getireceğiz.” diye konuştu. 

Daha sonra ASKON Batman Şube Başkanı Nasıroğlu ilimizin sosyal yaşamına ve ticari gelişimine vermiş olduğu katkılarından dolayı Vali Ahmet Deniz’e plaket takdim etti. Recep Fırat

 

 

 


Önceki AKSOY: 80 BİN METREKARELİK ALANI YEŞİLLENDİRDİK
Sonraki BEŞİRİ CANLI YAYINDAYDI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.