Vatandaşlarla Gece Buluşmaları Sürüyor - Batman Rehber Gazetesi

Vatandaşlarla Gece Buluşmaları Sürüyor

Vatandaşlarla Gece Buluşmaları Sürüyor

Vali Ahmet Deniz, İl Emniyet Müdürü M. Ali Akkaplan ile birlikte gece geç saatlerde, Petrol ve Bağlar Mahallerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.

Vali Deniz, ilimiz merkez petrol ve Bağlar Mahallelerinde bulunan esnafı ziyaret ederek, kahvelerde oturan vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Mahalle sakinleri ile yakından ilgilenen Vali Deniz, vatandaşların sorun ve taleplerinin giderilmesi için ilgili kurumlara talimat verdi.  

Gecenin geç saatlerine kadar şehrin farklı mahallerinde incelemelerde bulunan Vali Deniz, açık olan işyerlerini ziyaret ederek,  vatandaşın sorun ve taleplerini dinledi.   

Göreve başladığı günden bu yana her fırsatta esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Deniz, akşam saatlerinde Diyarbakır Caddesi üzerindeki esnafı ziyaret etti. 

Vali Deniz’e ziyaretlerinde duydukları memnuniyeti belirten esnaf ve vatandaşlar, her fırsatta kendilerini ziyaret ederek, sorun ve taleplerini dinlediklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti. Daha sonra İlimiz Merkez Polis Karakolu’nu ziyaret eden Vali Deniz,  nöbet tutan polis memurlarıyla bir süre sohbet ederek, yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgi aldı. RECEP FIRAT


Önceki Uyuşturucu Operasyonlarında 3 Kişi Tutuklandı
Sonraki Meslek Liseleri Hayata Dokunacak

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.