Uyuşturucu Operasyonlarında 3 Kişi Tutuklandı - Batman Rehber Gazetesi

Uyuşturucu Operasyonlarında 3 Kişi Tutuklandı

Uyuşturucu Operasyonlarında 3 Kişi Tutuklandı

Kozluk ilçesinde farklı tarihlerde yapılan operasyonlarda gözaltına alınan 8 kişiden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kozluk (Hazo) ilçesinde uyuşturucu veya uyarıcı madde imalatı, ticareti ve kullanımına yönelik İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından 16-21-26 Aralık 2017 ve 10 Ocak 2018 tarihlerinde yapılan operasyonlarda gözaltına alınarak adli makamlara sevk edilen 8 kişiden 3'ü tutuklanarak cezaevine gönderildi. 5 kişinin ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

Yapılan operasyonlarda söz konusu şahısların üzerinde yaklaşık 600 gram esrar, 18 adet uyuşturucu hap (extacy) ve PKK propagandası unsuru olan örgütsel dokümanlar ele geçirildi.

Ayrıca ilçe genelinde uyuşturucu veya uyarıcı madde imalatı, ticareti ve kullanımına yönelik operasyonlarda başarı  gösteren 9 emniyet personeli, İlçe Emniyet Müdürü Oğuzhan Aykırı’nın da katılımıyla İlçe Kaymakamı Osman Bilici tarafından “Başarı Belgesi” verildi.  İLHAN YILDIZ

 

 


Önceki NAFİLE DÜNYA TİYATROSU BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Sonraki Vatandaşlarla Gece Buluşmaları Sürüyor

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.