“ÖNCE İNSAN, ÖNCELİK ADALET” - Batman Rehber Gazetesi

“ÖNCE İNSAN, ÖNCELİK ADALET”

“ÖNCE İNSAN, ÖNCELİK ADALET”

İlim Yayma Cemiyeti Batman Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Davut Okçu ve Bitlis Eren Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeki Arguhan, HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

HÜDA PAR Merkez İlçe Başkanlığına seçilen M. Şerif Durmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İlim Yayma Cemiyeti Batman Şube Başkanı Yrd. Doç. Dr. Davut Okçu ve Bitlis Eren Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Zeki Arguhan, başarı dileklerini ilettiler. Ziyaretleriyle ilgili konuşan Okçu, “Merkez İlçe Başkanlığına seçilen M. Şerif beyi ziyaret edip başarı dileklerimizi iletmeye geldik. İnşallah ilimiz ve halkımız adına hayırlı hizmetlerde bulunur. HÜDA PAR’daki yeni görevlerinden dolayı kendilerini tebrik ediyor, başarı dileklerimizi kendilerine iletiyoruz.” ifadelerini kullandı.

“ÖNCE İNSAN, ÖNCELİK ADALET”

 

Okçu ve Arguhan’ın ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Durmaz ise şunları söyledi: “Hocalarımızın ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Gelmeleri bizleri mutlu etti. Merkez İlçe Başkanlığı görevimiz ile birlikte üzerimize düşeni yapacağız. Toplumun biraz daha kalkınabilmesi için ve halkımızın sorunlarına çare olabilmemiz adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz. HÜDA PAR olarak belirlemiş olduğumuz ilke ve prensiplerimiz var. Her şeyden evvel, önce insan öncelik adalet diyoruz. Adaletin herkese lazım olduğunu ve hiçbir şeye feda edilmeyeceğini ifade ediyoruz. Allah’ın izniyle bu vizyonla çalışmalarımızı sürdürüp, halkımıza faydalı olmaya gayret eden siyasilerden olacağız.” Diye konuştu.


Önceki Nine Ve Torunlar Beraber Hazırlanıyor
Sonraki İmam Hatipli Kızlardan Kitap Okuma Etkinliği

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.