ALTINCI KAFİLE DE SAMSUN'A UĞURLANDI - Batman Rehber Gazetesi

ALTINCI KAFİLE DE SAMSUN'A UĞURLANDI

ALTINCI KAFİLE DE SAMSUN'A UĞURLANDI

Vali Deniz ve Eşi Olcay Deniz, Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Altıncı Öğrenci Kafilesini Samsun'a Uğurladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi  Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen “Biz Anadoluyuz”  projesi kapsamında Vali Deniz ve Eşi Olcay Deniz, altıncı öğrenci kafilesi Samsun'a uğurladılar. 

Havalimanında düzenlenen uğurlama törenine, Vali Deniz ve eşi Olcay Deniz’in yanı sıra  kamu kurum yöneticileri, çok sayıda öğretmen ile öğrenci katıldı. 

Öğrencilerle yakından ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Deniz, öğrencilere kitap hediye ederek, kendilerine iyi yolculuklar temennisinde bulundu. 

EKER’DEN ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET 

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Batman Milletvekili Ataullah Hamidi ile birlikte Batman’a gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık Eski Bakanı ve  Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Mehdi Eker, Biz Anadoluyuz  projesi kapsamında  ilimizden Samsun'a  gitmek üzere  havalimanında uçak bekleyen  öğrencileri ziyaret ederek, kendileriyle bir süre sohbet etti ve iyi yolculuklar temennisinde bulundu. ŞEVKİ ASLAN

 

 

 


Önceki Açıköğretim Öğrencilerine 'Kimlik' Uyarısı Geldi
Sonraki Av Komisyonu Toplandı

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.