AKSOY: "İYİ İDARECİ, VATANDAŞA HİZMET EDENDİR” - Batman Rehber Gazetesi

AKSOY: "İYİ İDARECİ, VATANDAŞA HİZMET EDENDİR”

AKSOY:

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket AKSOY, "10 Ocak İdareciler Günü" nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında, iyi bürokrat olmanın vatandaşlara efendilikle değil, hizmet anlayışıyla mümkün olabileceğini belirtti.

İdarecilerin devlet ile millet arasındaki en önemli köprü görevini üstlendiğini hatırlatan AKSOY, Türkiye'nin son yıllarda gerçekleştirdiği adımlarla büyük değişim yaşadığının altını çizerek: "Türkiye uluslararası alandaki aktif tutumuyla bütün dünyanın ilgi ve hayranlıkla takip ettiği bir ülke olmuştur. Bu değişim ve gelişimde, ülkemizin her köşesinde üstün bir gayret, yüksek vazife bilinci ve inançla çalışan idarecilerimizin de katkısı büyüktür. Ülkemizin, milletimizin huzur ve refahı için çalışan, ülkemizin gelişmesinde emeği bulunan tüm mülki idare amirlerimizin İdareciler Günü'nü kutluyor, görevi başında şehit düşen tüm meslektaşlarıma Allah'tan rahmet diliyorum" dedi. MEHMET EMİN URAZ

 

 

 


Önceki Rektör DURMUŞ, “Batmanımızın Başı Sağ Olsun”
Sonraki BASIN HAKİKATLERİN SÖZCÜSÜ OLMALI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.