VOLEYBOL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI - Batman Rehber Gazetesi

VOLEYBOL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

VOLEYBOL MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün faaliyet programında yer alan Voleybol Genç Erkekler B kategorisi müsabakaları sonuçlandı.

A ve B gruplarında 7 takımın katılım sağladığı turnuvanın final maçında şampiyonluğu göğüsleyen Özel Çözüm Anadolu Lisesi kupa, madalya ve katılım belgelerini Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün elinden aldı. İkinci olan Beşiri Bilim Teknik Anadolu Lisesi ise ödülünü Spor Şube Müdürü Burak Eren’in elinden alırken, üçüncü olan Abdülhamit Han Anadolu Lisesi ise ödülünü Sportif Eğitim Uzmanı Ramazan Onat’ın elinden aldı.Voleybol final maçını izleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren, katılım sağlayan ve dereceye giren takımları kutladı. İl Müdürü Eren, “Farklı branşlardaki turnuvalarımızda her geçen gün oynanan oyunun kalitesinin arttığını görüyoruz. Buda alt yapıya verdiğimiz önemden kaynaklanıyor. Hedefimiz tüm kategorilerimizde kaliteli oyun seyri ile ilimizi gruplarda en iyi bir şekilde temsil etmektir.”diye konuştu. Mehmet Emin Uraz

 

 

 


Önceki Vali Deniz, GAMER’de İncelemelerde Bulundu
Sonraki YILIN TURİZM ÖDÜLLÜ BATMAN’A

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.