Öğrencilere Kur'an-I Kerim Meali

Öğrencilere Kur'an-I Kerim Meali

Kozluk (Hazo) ilçesinde ortaokul öğrencilerine Kur'an-ı Kerim meali dağıtıldı.

Kozluk ilçesinde ilkokul ve ortaokullarda davranışlarıyla örneklik teşkil eden ve "ayın öğrencisi seçilen" öğrencilere yönelik etkinlik gerçekleştirildi. Etkinlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından öğrencilere Kur'an-ı Kerim meali dağıtıldı.

Karpuzlu İlk ve Ortaokulu bahçesinde yapılan etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Toprak ile şube Müdürü Kemal Altuner, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. İlk etapta güzel ahlak ve davranışlarıyla örneklik teşkil eden öğrencilere "ayın öğrencisi" belgesini takdim eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Toprak, daha sonra okul öğrencilerine toplam 120 Kur'an-ı Kerim meali dağıttı.

Karpuzlu Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Hasan Kaçar'ın Diyanet İşleri Başkanlığı'na talebi üzerine takdim edilen Kur'an-ı Kerim'leri öğrencilere tek tek dağıtan Toprak, öğrencilerden Yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim'in mealinin hemen okunması gerektiğini söyledi. Mehmet Emin Uraz

 

 

 


Önceki BAŞTİ’DE ARAÇ GİRİŞ ÇIKIŞ KAPISI DEĞİŞTİ
Sonraki Öğretmenin Hazin Sonu

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.