YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLADI

YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLADI

Açık öğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerine kayıtlı öğrencilere yönelik yüz yüze verilen ücretsiz dersler, güz dönemi için bugün başladı. Eğitim, 12 Ocak 2018 tarihinde sona erecek.

Derslere katılmak isteyen öğrenciler, genel kuralların yanı sıra, hem Anadolu Üniversitesi hem de yüz yüze öğretim gördükleri üniversitelerin bütün disiplin kurallarına uymak zorundalar. Ders programları, güz dönemi için eylül ayının son haftası içinde, bahar dönemi içinse mart ayının ilk haftası içinde derslerin yapılacağı binalarda, Açıköğretim bürolarında ve https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinde ilan edilecek.

 

Dersler, resmi tatil günleri (29 Ekim, 31 Aralık, 1 Ocak, 16 Nisan, 23 Nisan, 1 Mayıs, 19 Mayıs), Açıköğretim sınavlarının yapıldığı günler ve Bakanlar Kurulu tarafından kararlaştırılabilecek tatil günlerinde yapılmayacak. Merkezlere göre, hafta içi akşamları veya hafta sonları yapılan yüzyüze dersleri için hiçbir ücret alınmamakta, öğrenci kimliği/öğrenci tanıtım kartı gösterilerek dersliklere girilebilmekte. Yüz yüze verilen derslere katılım zorunlu değil. Haber Merkezi


Önceki OHAL uzatılıyor
Sonraki Cumhuriyet Bulvarı’nda Silahlı Kavga 4 YARALI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.