UYUŞTURUCUYLA ORTAK MÜCADELE EDİLMELİ

UYUŞTURUCUYLA ORTAK MÜCADELE EDİLMELİ

Uyuşturucuyla mücadelelerinin sürdüğünü belirten Toplantısı Vali Vekili Serap ÖZMEN ÇETİN, vatandaşların ve kamu kurumlarının uyuşturucuyla mücadeleye ortak olmaları ve STK’ların da bu konuda aktif rol almaları gerektiğini belirtti.

 İlimizde 18. Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu Toplantısı Vali Vekili Serap ÖZMEN ÇETİN başkanlığında Valilik toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya;  Belediye Başkan Yardımcısı, Cumhuriyet Savcısı, kamu kurum yöneticileri, STK temsilcileri ile kurul üyeleri katıldı. 

Vali Vekili Serap ÖZMEN ÇETİN açılış konuşmasıyla başlayan toplantı; İl Sağlık Müdürlüğü Şube Müdürü Yahya Yetiz’in yürütülen çalışmalara ilişkin Kurula yaptığı sunumun ardından, tespit edilen sorunlar ile bunlara ilişkin görüş ve öneriler değerlendirildi. 

Konuşmasında uyuşturucu ile mücadelede tüm kurumların işbirliği içerisinde çalıştıklarını vurgulayan Vali Vekili ÖZMEN ÇETİN, vatandaşların ve kamu kurumlarının uyuşturucuyla mücadeleye ortak olmaları ve STK’ların da bu konuda aktif rol almaları gerektiğini belirterek, çocuklarımızın ve gençlerimizi zararlı alışkanlıkları edinmemeleri için uyuşturucu kullanımı ile kararlı bir şekilde mücadeleye devam edileceğini ifade etti. Yapılan sunumun ardından toplantı, önümüzdeki dönem yapılacak çalışmaların görüşülmesiyle sona erdi. Mehmet Emin Uraz


Önceki Kermes Muhtaçlara Umut Olacak
Sonraki Öğrencilere Kampüste Ücretsiz Bisiklet

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.