Özdemir, Tarım Sorunlarını Bakanlığa İletti

Özdemir, Tarım Sorunlarını Bakanlığa İletti

MÜSİAD Batman Şube Başkanı Suad Özdemir, Batman’ın tarım sorunlarını Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş’e iletti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 97. Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı, Aksaray’da gerçekleşti.  “Gıda, tarım ve hayvancılık” konusunun ele alındığı toplantıda, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakan Yardımcısı Mehmet Daniş, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, Batman şube Başkanı Suad Özdemir, Sektör Kurulları komisyonu  Başkanı Umut Doğu Ekmen, Sosyal işlerden sorunlu Başkan yardımcısı Ümit Şen ve MÜSİAD Şube Başkanları ve üyeleri katıldı.

Toplantıda Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı temsilcilerine, MÜSİAD tarafından hazırlanan “İYİ Ekonomide Gıda, Tarım ve Hayvancılık” raporu  sunuldu. Şube başkanı Suad Özdemir, Batman ve çevre illerde Gıda, Tarım ve Hayvancılık alanlarında yaşanan sorunları çözüm önerileriyle Bakanlık heyetine bildirdi. Recep Fırat

 

 

 

 


Önceki Öğrenciler Tarihi Mekânları Gezdi
Sonraki YİNE MOTOSİKLET KAZASI

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.