PATLAMANIN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

PATLAMANIN YENİ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

​ Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir fabrikada yaşanan patlamanın yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) bulunan bir fabrikanın LPG tankının patlamada yaşanan korku ve panik dolu anların yeni görüntüleri ortaya çıktı.

Çarşamba günü saat 15.00 sularında Batman merkez OSB’de yer alan İzofalt Fabrikasında LPG tankının değişimi esnasında meydan gelen patlamanın korkunç anlarının yeni görüntüleri görenleri şaşırtıyor.

Patlamanın gerçekleştiği iş yerinin ve bazı yakın yerlerinde bulunan güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde patlama anıyla beraber çevredeki vatandaşların kaçıştığı görülüyor.

Yandıktan sonra şiddetle patlayan LPG tankının büyük bir bölümü ateşle beraber fırlayarak yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunan başka bir fabrikanın içine girdiği ve bu anları gören vatandaşların panikle kaçıştıkları görünüyor.

4 Ekim Çarşamba günü saat 15.00 sularında OSB’de yer alan İzofalt Fabrikasında LPG tankının değişimi esnasında patlama meydana gelmiş olup, biri ağır, 3’ü hafif yaralı, 4’ü itfaiye eri olmak üzere toplam 11 vatandaş yaralamıştı. Mehmet Emin Uraz

 

 


Önceki Otomobil takla attı: 2 yaralı
Sonraki BARİYER FACİAYI ÖNLEDİ

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.