Türkiye Şampiyonu Tenisçilerimiz Adana Yolcusu

Türkiye Şampiyonu Tenisçilerimiz Adana Yolcusu

Batman Belediyesi Masa Tenisi Takımı, Rize’deki Türkiye Şampiyonası müsabakalarının ardından şimdi de 1. Lig maçları için Adana’ya gidiyor.

Batman Belediyesi bünyesinde sportif faaliyetlerini sürdüren 1955 Batmanspor Kulübü Masa Tenisi  Takımı, 29 Eylül-01 Ekim 2017 tarihleri arasında Rize ilinde gerçekleştirilen Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda, ferdi ve çiftler müsabakalarında Türkiye Şampiyonu olmuştu. 

Masa Tenisi ekibimiz, 07-08 Ekim 2017 tarihleri arasında Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek olan Türkiye Masa Tenisi 1.ligi 1.Etap müsabakaları için Adana’da mücadele edecek. 

Batman’ı temsilen mücadele edecek olan Batman Belediyesi Masa Tenisi Takımı, 16 Takımın yarışacağı 1.ligin 1. Etabında İstanbul takımları Modaspor ve Armaspor, Hakkari takımı Gençlikspor, İzmir takımı Büyükşehir Belediyespor, Zonguldak takımı Özel İdare Yolspor takımlarıyla karşılaşacak. Recep Fırat

 

 

 

 


Önceki TÜPRAŞ 32 KİŞİYİ İŞE ALACAK
Sonraki Vali Deniz, Zarar Gören İşyerlerini Ziyaret Etti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.