TÜPRAŞ 32 KİŞİYİ İŞE ALACAK

TÜPRAŞ 32 KİŞİYİ İŞE ALACAK

TÜPRAŞ-İŞKUR ortaklığıyla İEĞ (İşbaşı Eğitim Programı) kapsamında düzenlenecek kurs sonucunda başarılı olanlar Batman Tüpraş Rafineri’nde işe alınacak.

Programla ilgili İŞKUR tarafından yapılan açıklamada, “Batman Tüpraş Rafineri’nde: İŞKUR ve Tüpraş Rafineri Müdürlüğünce genç istihdamını arttırmak ve aktif işgücüne kazandırmak için İEĞ (İşbaşı Eğitim Programı) kurs programı düzenlenecektir. Düzenlenecek programa katılmak isteyenlerden; Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Meslek Liseleri ve tercihen meslek yüksek okulları öğrenim seviyesi mezunu olmaları şartı aranacak.” Denildi.

SON BAŞVURU 13 EKİM

4 Ekim 2014/13 Ekim 2017 tarihleri aralığında başvuru yapabileceği belirtilen açıklamada,“İş arayan diploma ve askerlik terhis belgesini ibraz edip, danışmanıyla beraber başvuru yapmak zorundadır. Başvuru yapan adayın iletişim bilgilerini danışmanıyla beraber güncellemesi gerekecektir. İşyeri tarafından başvuru koşulları uygun olan adaylara sınav yeri, tarihi ve saati İŞKUR veri tabanına kayıtlı telefon numaralarına toplu mesaj olarak gönderilecektir.” Denildi.

32 TEKNİK ELEMAN İŞE ALINACAK

Açıklamanın devamında Kimya teknolojisi teknisyenliği için 11, Özel güvenlik ve koruma meslek elemanlığı için 11, Makine Teknisyenliği için 4, Elektrik teknisyenliği için 5 ve İnşaat Teknisyenliği için 1 kursiyerin başvurularının kabul edileceği belirtildi. Mehmet Emin Uraz


Önceki PETROL ÜRETİMİNİ ARTIRACAĞIZ
Sonraki Türkiye Şampiyonu Tenisçilerimiz Adana Yolcusu

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.