PETROL ÜRETİMİNİ ARTIRACAĞIZ

PETROL ÜRETİMİNİ ARTIRACAĞIZ

Türkiye Petrolleri (TP) Genel Müdürü Vekili Melih Han Bilgin ve TPIC Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu Vali Ahmet Deniz’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında konuşan Bilgin, Batman’da petrol üretimini artıracaklarını söyledi.

Türkiye Petrolleri (TP) Genel Müdürü Vekili Melih Han Bilgin ve TPIC Genel Müdürü Ahmet Türkoğlu’nun ziyaretleri sırasında genel müdürlere TP Bölge Müdürü Mustafa Demir eşlik etti. Kabullerinden dolayı Vali Deniz’e teşekkür eden TP Genel Müdürü Vekili Bilgin ve beraberindekiler, ilimizde yürütülen çalışmalara ilişkin bilgi verdi. 

Petrol arama ve üretim çalışmaları hakkında Vali Deniz’e bilgi veren TP Genel Müdürü Vekili, petrol üretiminin ülkemiz ekonomisi için önemli olduğunu belirterek, üretimi artırmak için yeni yatırımların yapılacağını ifade ettiler. Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirten Vali Deniz, TP Genel Müdürü Vekili Bilgin ve TPIC Genel Müdür Türkoğlu’na teşekkür etti. Mehmet Emin Uraz

 

 

 

 


Önceki Okulların Çevresinde Asayiş Uygulaması
Sonraki TÜPRAŞ 32 KİŞİYİ İŞE ALACAK

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.