“ÇANAKKALE’DE PETROL BULACAĞIZ”

“ÇANAKKALE’DE PETROL BULACAĞIZ”

Batman Petrolspor’un başına geçmesiyle, kente yeni bir hava kazandıran iş adamı Başkan Ekrem Konaç, Çanakkale’de petrol arayacaklarını ve hanelerine 3 puanı yazacaklarını söyledi.

Takımda. motivasyon ve moralin üst seviyede olduğunu belirten Başkan Konaç: “Puan değil puanlar almaya gidiyoruz. Deplasmanda galip gelerek güçlü ve istikrarlı bir ekip olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz. Takımımıza olan güvenimiz tamdır. İnşallah Çanakkale Dardanelspor deplasmanından galip gelir, kente döneriz. Batman 3. Ligi değil, daha üst liglerde olmayı hak ediyor. Bunun için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız.” diye konuştu.

HAKEMLER BELLİ OLDU

Çanakkale 18 Mart Stadyumunda oynanan olan Çanakkale Dardanelspor ile Petrolspor maçını saat 19.00’da oynanacak olan müsabakanın orta hakemi Feridun Dal, Yardımcıları M.Ali Doğan, Yusuf Batuhan Yıldızlar ve dördüncü hakemde Eren Özyemişçioğlu yapacak. İlhan Yıldız

 

 


Önceki KÜRTLERİ KATLEDENLER KÜRTLERİN HAMİSİ OLAMAZ!
Sonraki Asfalt çökünce hafriyat kamyonu çukura düştü​

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.