VALİ DENİZ’DEN GENÇLERE SÜRPRİZ ZİYARET

VALİ DENİZ’DEN GENÇLERE SÜRPRİZ ZİYARET

‘Şehirler ve Kültürler Yörelerimiz’ projesi kapsamında Mardin iline çıkarma yapan 3 gezi kafilesindeki Batmanlı gençler ile Batman Valisi Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz sürpriz bir şekilde Mardin’de karşılaştılar.

Vali Ahmet Deniz ve eşini karşılarında gören gençler heyecanlandı. Bir süre gençlerle sohbet eden Vali Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz, kafilenin başında bulunan yetkililerden gezi hakkında bilgi aldı. Ardından gençlerle uzun bir süre sohbet edip hatıra fotoğrafı çeken Vali Deniz ve eşi, Mardin’de katıldığı DİKA programına katılım sağladı.

“MARDİN’İ İLK KEZ GÖRENLER VAR”

Gezi programı kapsamında Batman Valisi Ahmet Deniz ve eşi Olcay Deniz’in kendilerine tesadüfen yaptığı ziyaretten dolayı son derece mutlu olduklarını belirten İl Müdürü Halil Eren, gençler arasında ilk kez Mardin’i görenlerin olduğunu söyledi. Eren; “Gezilerimiz 3 ilimize aralıksız devam ediyor. Merkez ve ilçelerimizdeki gençlerimizle Mardin, Elazığ ve Şanlıurfa’yı gezmeye devam edeceğiz. Hedefimiz bize verilen süre zarfından en az 2 bin kişiyi gezdirmektir.”diye konuştu. İlhan Yıldız

 

 

 


Önceki Vali Deniz, Yaralanan Vatandaşları Ziyaret Etti
Sonraki VALİNİN ADINI KULLANIP DOLANDIRIYORLAR

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.