ÜNİVERSİTEDE UYUM ETKİNLİĞİ

ÜNİVERSİTEDE UYUM ETKİNLİĞİ

Batman Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesince düzenlenen oryantasyon (uyum) etkinliği Batman Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Etkinliğe Batman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Aydın Durmuş, Batman Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Birinci, akademik personel, idari personel ve öğrenciler katıldı.

 Düzenlenen etkinlikte bir konuşma yapan Batman Üniversitesi Rektörü Aydın Durmuş öğrencilere üniversite imkânlarından söz ederek başarılar diledi. Batman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Birinci fakülteye yeni başlayan öğrencileri tebrik ederek: “ Oryantasyon programı üniversite öğrencileri için vazgeçilmez bir etkinliktir. Bu program çerçevesinde fakültemiz öğrencilerini kutluyor, başarılar diliyorum.” dedi.

Batman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yüksel Birinci oryantasyon etkinliklerinin bundan sonraki dönemlerde de gelenekselleştirilerek devam edeceğini bildirdi. Recep Fırat

 

 


Önceki Stajyerlere HACCP Eğitimi
Sonraki Vali Deniz, Yaralanan Vatandaşları Ziyaret Etti

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.