PARKLARDA UYUŞTURUCU KULLANIYORLARDI

PARKLARDA UYUŞTURUCU KULLANIYORLARDI

Aram Tigran Parkına ve Gültepe Mahallesinde bulunan ağaçlık alana yapılan baskın sonucu uyuşturucu kullandıkları tespit edilen 5 kişi gözaltına alındı.

 İl Emniyetinden yapılan açıklamada, “Narkotik Şube Müdürlüğü görevlilerimizce ilimizde bulunan parklarda, açık alanlarda ve ağaçlık alanlarda uyuşturucu madde kullanan ve bulunduran şahıslara karşı operasyonlar düzenlenmektedir. Bu kapsamda görevlilerimizce Yaşar Kemal Caddesi üzerinde bulunan bir inşaata, Aram Tigran Parkına ve Gültepe Mahallesinde bulunan ağaçlık alana yapılan baskın sonucu (5) şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmış şahısların yapılan üst aramasında toplam ağırlığı 31 Gram gelen Uyuşturucu Esrar Maddesi ele geçirilmiştir.” Denildi.

Gözaltına alınanlarla ilgili soruşturma başlatıldığı belirtilen açıklamada, “Konu ile ilgili olarak yakalanarak gözaltına alınan (5) şahıs hakkında uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçlarından adli tahkikat başlatılmıştır.” Denildi. Haber Merkezi

 

 

 


Önceki ÖLÜMLERİN OLMAMASI SEVİNDİRİCİ
Sonraki Stajyerlere HACCP Eğitimi

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.