YATIRIMLAR DEĞERLENDİRİLDİ

YATIRIMLAR DEĞERLENDİRİLDİ

İl Koordinasyon toplantısında mevcut yatırımlar değerlendirildi.

 Toplantı sırasında konuşan Vali Ahmet Deniz, “ İl koordinasyon toplantılarımızda devam eden yatırımlarımızın değerlendirilmesini yapmaktayız. Kurumlar arasında koordinasyon sağlayıp, konuşup çözüm üretmekteyiz.” Dedi.

 Projelerle ilgili açıklama yapan Batman Belediyesi Başkan Vekili Şevket Ertuğ Aksoy ise,“ Toplam proje tutarımız 13 Milyon TL, toplam proje sayımız 17,önceki dönemlerin proje harcaması 3 Milyon 800 Bin Tl, parasal gerçekleşme %62, fiziki gerçekleştirme %78 dir.  Bunun dışındaki önemle üzerinde durduğumuz projelerden bir tanesi Cumhuriyet Meydanı, vizyon projesinin 3. Etabının yapılmasıdır. İnşallah ihale mevzuatında güçlükler yaşanmasa, önümüzdeki günlerde 3. Etabın inşaatına başlayacağız. Bu konuda Tedaş ve doğalgaz şirketimizle koordinasyon içerisindeyiz. Diğer üzerinde durduğumuz. Ayrıca 9 yeni park yapacağız.  Bir bilim merkezi kurmayı düşünüyoruz. Tabi en büyük projemiz Esentepe projesidir. Bu oldukça büyük bir proje olacak.”ifadelerini kullandı. Haber Merkezi


Önceki ARABAYI DURDURUP ÖLDÜRDÜLER
Sonraki ÇOĞUNLUĞUN TERCİHİ “EVET”TEN YANA

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde tarafımızın görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.